Kim jesteśmy?

Jesteśmy ekspertami w hurtowym imporcie i eksporcie sprzętu elektronicznego najbardziej znanych marek, takich jak Samsung, Huawei, Apple, Xiaomi, LG czy Motorola. Nieustannie śledzimy zmiany na dynamicznym rynku elektroniki mobilnej i błyskawicznie się do nich dostosowujemy. Dzięki know-how i doświadczeniu w handlu hurtowym rozbudowaliśmy sieć kontaktów na całym świecie, co umożliwia nam szybkie dostarczanie sprzętu. W naszej działalności stawiamy na długotrwałe relacje biznesowe, rzetelność przy realizacji zamówień i wysoką jakość świadczonych usług.

Co robimy?WspółpracujemyWyszukujemyDostarczamy

Współpracując na co dzień z zaufanymi partnerami i dostawcami wyszukujemy i dostarczamy sprzęt elektroniczny w możliwie najlepszych cenach. Dzięki wypracowanym przez lata relacjom jesteśmy w stanie sprowadzić sprzęt w cenach trudnych do uzyskania gdzie indziej.

Nie są dla nas przeszkodą granice państw – dzięki doświadczeniu w handlu międzynarodowym doskonale znamy realia zagranicznych rynków i przepisy obowiązujące w wielu krajach. Specjalizujemy się w handlu sprzętem mobilnym/GSM/RTV.

Zostań naszym partnerem biznesowym!

Dlaczego my?

Posiadamy doskonałe zaplecze logistyczne, co pozwala nam na częstą rotację towarów. Współpracujemy z liderami logistyki takimi jak UPS, FedEx czy DHL, dzięki czemu terminowo dostarczamy sprzęt w najdalsze zakątki świata.
Jesteśmy członkiem światowych platform handlowych zrzeszających dostawców elektronicznych, takich jak Handelot, IPT czy GSM B2B. Otrzymaliśmy na nich wiele wyróżnień potwierdzających jakość naszych usług.
Nie stoimy w miejscu – nieustannie podążamy za nowościami i innowacyjnymi rozwiązaniami, zdobywając coraz to nowe rynki. Zatrudniamy specjalistów doświadczonych w międzynarodowym handlu elektroniką, gwarantujących fachową pomoc na każdym etapie współpracy.
Jesteśmy solidnym i stabilnym partnerem, mającym dużą dostępność towarów. Systematycznie nawiązujemy współpracę z nowymi partnerami, doceniającymi naszą elastyczność w działaniu, terminowość i fachowość przy realizacji transakcji.
Member of IPT.CC
Member of IPT.CC
Member GSM B2B

Nasz sukces opiera się na wzajemnym szacunku i elastycznych rozwiązaniach. Pragniemy być częścią nowoczesnego, dobrze funkcjonującego rynku sprzętu elektronicznego, niezależnie od długości i szerokości geograficznej naszych partnerów.