Dystrybucja sprzętu elektronicznego na najwyższym poziomie

Firma ElectroSmart powstała z pasji do nowoczesnych technologii, którą przekuliśmy w prężnie rozwijającą się firmę. Od kilku lat zajmujemy się dystrybucją sprzętu elektroniki mobilnej na wszystkie kontynenty. Specjalizujemy się przede wszystkim w handlu hurtowym smartfonów, smartwatchy i tabletów, ale w swojej ofercie posiadamy również słuchawki, głośniki, konsole, karty graficzne, modemy i routery. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejne rodzaje sprzętu.
Dzięki wypracowanym relacjom biznesowym obsługujemy zarówno klientów biznesowych o dużym wolumenie, jak i klientów indywidualnych. Niezależnie od wielkości zamówienia, na każdym etapie współpracy każdy klient może liczyć na naszą pomoc w jego realizacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i robimy wszystko, aby każda transakcja była jak najbardziej satysfakcjonująca. Potwierdzają to partnerzy, którzy regularnie z nami współpracują.

W biznesie stawiamy nawspółpracepartnerstwodokładnośćsolidność

Współpraca z nami to nie tylko pewność uzyskania szerokiej oferty poszukiwanego sprzętu – przywiązujemy także ogromną uwagę do jakości sprzedawanych przez nas urządzeń. Dlatego też stawiamy na współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, którzy są jednocześnie naszymi wieloletnimi partnerami. Nieustannie nawiązujemy również nowe kontakty, aby powiększyć portfolio współprac i móc dostarczać jak najlepsze rozwiązania firmom i osobom indywidualnym, poszukującym elektronicznego sprzętu mobilnego oraz sprzętu IT/RTV.
Image
Image

Dystrybucja sprzętu elektronicznego to szereg działań związanych ze znalezieniem sprzętu, komunikacją z partnerem czy obsługą logistyczną. Każde z nich wykonujemy rzetelnie i stawiamy wyłącznie na sprawdzonych liderów logistyki, takich jak UPS, FedEx czy DHL, dzięki czemu dostarczamy sprzęt bezawaryjnie i terminowo.
Partnerzy ElectroSmart mogą liczyć na elastyczność , dzięki której dystrybuujemy nie tylko sprzęt jaki posiadamy na stanie, ale również sprowadzamy go na specjalne zamówienie.

Zostań naszym partnerem biznesowym!