Hurtowy handel elektroniką mobilną i sprzętem IT/RTV

Głównym core naszej działalności jest dystrybucja sprzętu elektroniki mobilnej i sprzętu IT/RTV w dużym wolumenie. Współpracujemy z partnerami biznesowymi na całym świecie. Obsługujemy również klientów indywidualnych. Niezależnie od wielkości transakcji, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie wykorzystując nasze kontakty i wiedzę w handlu międzynarodowym.

Know-how i zaplecze logistyczne umożliwia nam dużą i częstą rotację towarów. Nieustannie śledzimy zmiany dokonujące się na rynku elektroniki i podążamy za najbardziej aktualnymi trendami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające zamówienia i dostarczać sprzęt właściwie w praktycznie każdy zakątek świata.
Image

Urządzenia elektroniczne wyłącznie renomowanych marek

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprzęt najlepszych, renomowanych marek, takich jak Samsung, Huawei, Apple, Xiaomi, LG czy Motorola. Dostarczamy sprzęt w postaci smartfonów, smartwatchy, tabletów, słuchawek, głośników, kart graficznych czy routerów wszędzie tam, gdzie pojawia się na niego zapotrzebowanie. Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę o kolejne kategorie sprzętów.
Zajmujemy się zarówno eksportem, jak i importem. Nieustannie poszukujemy nowych partnerów do współpracy – jeśli więc poszukujesz zaufanego i stabilnego partnera w zakresie dystrybucji sprzętu elektronicznego – nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Zostań naszym partnerem biznesowym!